Poll

Какво е любимото ви занимание?

Вижте резултатите

Top posters
Dark_Red_Rose (1310)

Вени (1308)

Krisi (521)

Renny717 (514)

Tami (482)

Stacey:) (478)

Smile (231)

DeadReaper (224)

elinora97 (153)

tali (113)

Latest topics
» Игра На Думи
Нед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

» Скрабъл
Нед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

» Музикална игра
Нед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

» Да броим до 0
Нед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

» Намислете си съществително преди да влезете
Нед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

» Асоциации
Нед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

» Шерилин Кениън - Нощни Ловци
Нед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

» Вицове
Нед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

» Коя Зодия е следващия?
Пет Яну 13, 2017 10:36 pm by mama_an_ji

Януари 2017
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Calendar Calendar

Земята
Лунен календар
CURRENT MOON
Общ брой посетители
Free web counter
Брояч на знамена
Flag Counter
Времето

Информация за книги

Предишната тема Следващата тема Go down

Информация за книги

Писане by Вени on Нед Яну 02, 2011 11:12 am

Ако имате въпроси за някоия книга, която не е представена в раздела, може да попитате тук.

Аз имам въпрос. Наскоро видях книгата на Стефани Майер - "Скитница". Доста дебела книжка е, за 20 или 25 лв (зависи от къде ще си я вземеш). Ще ми се да си я взема, но не ми се рискува да си купя нещо, което няма да бъде добро и то на тази цена. Та да питам, някой чел ли я е? Какво мисли? Заслужава ли си парите?

Видях и една друга книга. Казва се "Намисли си число" на Джон Вердън. Не си спомням точно цената, но е някъде 10 до 15 лв най-много. Доста интересно беше резюмето. Отново питам дали някой я е чел, че съм решила да си я взема. Поне да знам заслужава ли си или да се насоча към някоя друга.

Последната промяна е направена от Вени на Пон Яну 10, 2011 6:37 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Аувреа Колѝм и драконът му Баел

Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1308
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 23
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя: Ветелха на Луданория

Други герои: Аувреа Кал и Баел

Вижте профила на потребителя http://ludiglavi.nice-forums.net

Върнете се в началото Go down

Re: Информация за книги

Писане by Renny717 on Нед Яну 02, 2011 6:27 pm

Вени, аз съм чела Скитница и ще изкажа мнението си. Книгата е добра. Признавам, когато отначало ми я подариха и я започнах, я захвърлих след 30 страници. Просто не ме грабна. Но по-късно реших, че все пак ще я прочета и се оказа доста интересна. Естествено, има леко усешнате тип "Здрач", но това е може би защото не съм чела нищо друго на Майър и правя асоциации. Аз по принцип не чета научно-фантастични книги (сложни са ми :haha: ) и затова някои от нещата не ги разбрах, но си заслужава. Поне според мен, де. Иначе другата книга не съм я чела. Надявам се с нещо да съм ти помогнала.

П.С. Много хубава тема :smile:

Renny717
Писател

Брой мнения : 514
Дата на регистриране : 26.06.2010
Местожителство : В импалата

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя:

Други герои:

Вижте профила на потребителя http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com

Писане by Renny717 on Нед Яну 16, 2011 7:43 pm

Може ли някой да ми каже книга, в която се разказва за върколаци? Уж чета информации, а нищо не намирам (може би и аз толкова гледам...) Много ми се ще да прочета нещо и с върколаци, не само с вампири. Та, ако някой има информация, моля, нека пише тук, ще съм благодарна :smile:

Извинявам се за двойния пост!

Renny717
Писател

Брой мнения : 514
Дата на регистриране : 26.06.2010
Местожителство : В импалата

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя:

Други герои:

Вижте профила на потребителя http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com

Писане by Krisi on Нед Яну 16, 2011 8:08 pm

Рени, аз знам една.. :smile:
Не е точно за върколаци - те се превръщат във вълци и предполагам, че това не ги прави точно върколаци - даже не си губят дрехите... :haha: Но както и да е, според мен е интересно (: Книгата е "Нощна сянка" от Андреа Креймър ;] Аз я имам, купих си я и бих ти я дала да я прочетеш, ако имаше как де хД
Ето и кратко представяне на книгата:

Цялата Корица:
Spoiler:

Дата на издаване: 30 ноември 2010г.
ISBN: 9789549321456
формат: 14,5х21 см
страници: 360
меки корици
цена: 12,90 лв.

Андреа Креймър
НОЩНА СЯНКА
(книга първа)
Тя може да контролира глутницата си,
но не и сърцето си...

Кала Тор винаги е знаела какво я очаква: след като завърши гимназията „Маунтин Скул”, тя ще бъде партньорка на алфа вълка Рен Ларош, ще се бие рамо до рамо с него, ще управлява тяхната глутница и ще брани свещените места на Пазителите. Ала когато нарушава законите на своите господари, спасявайки живота на красиво човешко момче, излязло на излет в планината, Кала започва да поставя под съмнение предначертания си път, своето съществуване и дори света, който познава. Ако последва сърцето си, може да изгуби всичко, дори живота си. Струва ли си да плати най-високата цена за забранената си любов?

Откъс от книгата - Първите две глави

БЕСТСЕЛЪР НА „НЮ ЙОРК ТАЙМС“

ПРЕВЕДЕНА НА 19 ЕЗИКА

„Вълнуваща и секси, „Нощна сянка” е изпълнена с достатъчно напрежение и неизвестност, за да ме накара да прелиствам страница след страница цяла нощ. Бях мигновено въвлечена в изкусителния, заплетен свят на Андреа, където хората са просто пионки в лапите на могъща глутница вълци и нищо не е каквото изглежда. „Нощна сянка” ще ви остави да гадаете до самия край.”

Бека Фицпатрик,
автор на бестселъра на
Ню Йорк Таймс „Ш-ш-шт”

„Изпълнена с любов, страст, напрежение, екшън и стихийност, „Нощна сянка” е като искрящ, тъмен диамант. Изкусно написан, завладяващ разказ за любов и предателство, който умело разглежда връзката между вярност и сляпо подчинение.”

Синтия Лейтич Смит,
автор на бестселъра на
Ню Йорк Таймс „Eternal”

Krisi
Модератор
Модератор

Брой мнения : 521
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 24
Местожителство : Кърджали - София, България

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя:

Други герои:

Вижте профила на потребителя

Писане by Tami on Пон Яну 17, 2011 3:26 pm

Книгите за вълци на български не са много.Както каза Криси едната е "Нощна сянка" от Андреа Креймър (страхотна е макар ,че края ми се видя доста оплетен,но със следващите книги от поредицата ще се изясни) други до колкото знам са:

- "ГОДИНАТА НА ВЪРКОЛАКА" от Стивън Кинг ,която ибис издадоха през декември 2010:http://ludiglavi.nice-forums.net/t426-topic
- "Лунно сиятие" от поредицата "Тъмните пазители" на Рейчъл Хоторн, която издателска група "България" издадоха през юни през 2010 .Разпускащо и леко четиво:http://ludiglavi.nice-forums.net/t149-topic
- "Човекът вълк" от Джонатан Мабъри.Казаха,че тя е доста интересна.Не съм я чела макар да я имам на компа просто или имам доста книги да чета или нямам време.Общо взето все не мога да стигна до нея.:haha: :http://ludiglavi.nice-forums.net/t482-topic#3429
Ако искаш мога да ти я пратя ,както мога да ти кажа от къде можеш да четеш превода на "Тъмните пазители" на Рейчъл Хоторн :cute:
Не знам точно какво обичаш да четеш и какво търсиш, за да те посъветвам по точно.

Tami
Moderator
Moderator

Брой мнения : 482
Дата на регистриране : 05.07.2010

Вижте профила на потребителя

Писане by Sponsored content Today at 3:59 pm

Sponsored content